Proč je špatná doba...

20. února 2013 v 20:13 | Dell |  Zamyšlení, názory, myšlenky...
Tohle století???

Už od té doby, co jsem pochopila, co je to století, jsem si říkala: "Proč žít v tomhle století, když jsem se narodila v minulém?"
Ano, vždy jsem toužila žít v oné době. 20. století mi připadalo zajímavější. Dnešní lidé jsou líní, a to nejen kvůli počítačům. Toto téma mě velice zaujalo, a tak jsem se rozhodla o něm něco napsat...


Mnoho lidí se v dnešní době pesimisticky řídí pravidlem "Líp už bylo". Určitě je to špatně, ale možná je v tom i trochu pravdy... Lidé by měli být spokojeni, nebo snad ne?
Zklamání minulého století byl začátek. Jedna krvavější válka, než druhá... ale dost už o tomhle.
  1. století je samo o sobě problém. Vezměte si aktuální skandály: Poláci, slované, vlasně stejný kmen, jako Češi, nás tráví jedem na krysy. Na světě je tolik zla...
Někdy je mi z toho až do pláče. Neúcta vlastních rodičů, vražnění, krádeže...
Tak ráda bych se vrátila zpět.
Pro někoho, jako já, je nějvětší problém cena knih. To je ale ode mne ubohé, ale jen říkám svůj nehlubší názor. Samozřejmě jich je víc. Stres, strach, a rychlost. V dnešní době, aby měl člověk strach, že se nedožije dospělosti! Lidé mezi sebou bojují o zemi, o naší matičku zemi, která nikomu nepatří, a jen lidstvo si neustále tupě věří, že patří jemu! Ničíme životní prostředí nejen, sobě ale i ostatním druhům... není však vše jen černé. Stačí otevřít knihu, a hned jste někde jinde. Stačí se podívat na dobrý film, a jste v jiné situaci. Stačí jít do lesa, a hned jste v jiném prostředí.

A abych na závěr něco řekla, není důležité být dobrý člověk ve špatném světě, bohužel :'(.

Dell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Massacrew Massacrew | E-mail | Web | 20. února 2013 v 20:48 | Reagovat

Líbí se mi myšlenka dobrého člověka ve špatném světě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama